EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

ETİKETLER

BLOG

 • Çatalca Kamera Sistemi

  ÇATALCA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

   

  Güvenlik kamera sistemi sektöründe çatalca bölgesi başta olmak üzere  tüm İstanbul  bölgesine  hizmet veren catalcakamera.com olarak gurur duyuyoruz.

  Güvenlik kamera sistemleri hakkında bilinmesi gerekenler :

  Kamera sistemleri bilindiği üzeri hayatımızda güvenlik önlemi olarak kullandığımız en büyük elektronik sistemlerinden dir.  En büyük özelliklerinden birisi ise caydırıcı yapıya sahip olasıdır güvenlik kamerası olan ev , bebek bakıcı , iş yeri , ofis, depo, otopark , apartman , site , çiftlik ,  kamu kurumları , her zaman için olabilecek olaylara karşı büyük bir önlem almış sayılmaktadır. kameraları yalnızca güvenlik amacı ile kullanılmazlar, aynı zamanda denetlemek amacı ile de kullanılmaktadırlar. İş yerinizde ki çalışanları, bebeğinizin bakıcısını, kontrol etmek amacıyla da güvenlik kameraları kullanılmaktadır.

  Güvenlik Kameralarının Kullanıldığı Alanlar

  Güvenlik kamera sistemleri Ahd kamera sistemleri, İp kamera sistemleri ve cctv kamera sistemleri gibi kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilirler. Kamera sistemleri güvenliğimizi 7/24 sağlamak amacı ile kayıt alabilir ve uzaktan kumanda yardımı ile ihtiyaç duyulan yöne doğru çevrilebilirler. Bu sayede apartman girişlerinde, evdeki durumu ve anı gösterebilme özelliği ile oldukça faydalı makinalardır.

  Sadece ev ve apartman gibi özel mülklerde değil iş yerlerinde çalışanların verimini arttırmak amacı ile çalışanların performanslarını değerlendirmek için iş yerlerinin çeşitli noktalarına da yerleştirebilirler. Ya da çiftlik sahibi iseniz hayvanlarınızı izleyebilmeniz ve geniş alanlı çiftliğinizi koruyabilmeniz açısından size büyük kolaylık sağlarlar. Güvenlik kamera sistemleri sayesinde geniş alanlı iş yerinizdeki iç ve dış güvenliği kolayca sağlayabilirsiniz. Ayrıca güvenlik kamera sistemleri fiyatları da gelişen teknoloji ile çok daha uygun fiyatlar ile satın alınabilmektedir. Güvenlik kamera sistemleri sizin ihtiyacınız ve istediğinize göre de gizli kameralar olabileceği gibi direk belirtilmiş mekanlarda da yer alabilirler. Güvenlik kamera sistemleri yoğunlaşan şehir hayatı ile her geçen gün daha da çok ihtiyaç duyduğumuz makineler olmaya başlamışlardır.

  Çatalca kamera kurulum, Çatalca güvenlik kamerası kurulumu, Çatalca güvenlik kamerası bakım, Çatalca güvenlik kamerası fiyatları, Çatalca hırsız alarm sistemi, Çatalca alarm kurulumu, Çatalca alarm servisi, Çatalca alarm bakım, Çatalca bebek bakıcı kamerası, Çatalca ev güvenlik kamerası, Çatalca iş yeri kamera sistemi, Çatalca personel takip sistemleri.

  DEVAMINI OKU
 • Çatalca Kamera

  Çatalca güvenlik kamera sistemleri olarak sizlere gözünüz arkada kalmadan bulunduğunuz mekândan ayrılma veya mekân içinde huzurlu vakit geçirmenizi sağlayacağız. Yıllardır süre gelen tecrübelerimi iş ortamında uygulayarak sizlere kaliteli hizmet vermeyi ilke olarak edinmekteyiz. Eviniz, dükkânınız, ofisiniz, apartmanınız, site ve hatta sokağınız bizimle daha güvenli bir hale gelecektir.

  Çatalca Güvenlik Kamera Sistemleri Özellikleri Nelerdir ?

  Sizlere güvenli zaman geçirmeniz için çatalca güvenlik kamera sistemleri hem iç hem de dış ortam kamera sistemleri kurmaktadır. Kullandığımız kameralar;

  ·Metal kasa olup IP66 sertifikasına sahiptir.

  ·16 kanal seçenekli kayıt cihazları bulunmaktadır.

  ·İç ortam kameralarımız yaklaşık 20 metre görüş mesafesine, dış ortam kameralarımız ise 30 metre görüş mesafesine sahiptir.

  ·Kameralarımız ile başka mekânlarda cep telefonu ya da bilgisayarınız ile bağlantı kurup takip edebilirisiniz.

  ·Uzaktan kontrol sistemi ile kameraların açısını ve yönünü değiştirebilir, istediğini bir noktaya odaklanıp yaklaştırabilirsiniz.

  ·Tüm kameralarımız servis garantilidir.

  Firmamız sizlerin rahatı için 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

  Çatalca Güvenlik Kamera Sistemleri Avantajları

  Alanında uzman personelimiz ve son teknoloji ürünlerimiz ile Çatalca güvenlik kamera sistemleri olarak;

  ·Ev, ofis, işyeri vb. mekânlarınızı günün her saatinde izleyerek oluşacak olumsuzluğa karşı kayıt altına almaktayız,

  ·Eviniz, siteniz, sokağınız her dakika izlenerek güvenliğinizden emin olursunuz.

  ·Cep telefonu ya da bilgisayarınızdan direk olarak kameralara bağlanarak anlık olarak görüntüleri izleyebilirsiniz.

  ·Kameralara takılacak ilave mikrofon ile güvenliğiniz sesli olarak sağlayabilirsiniz.

  Keşiften sonra kısa sürede kurulan Çatalca güvenlik kamera sistemleri ile hemen güvenli dakikalara geçebileceksiniz. Kameraların görüntü kalitesi ve odaklanma özellikleri sayesinde hiç bir şey gözünüzden kaçmadan seyredebilecek, kayıt altına alabileceksiniz.

  Yapmış olduğumuz sayısız güvenlik kamera işlemi referansı ışığı altında her geçen gün kendimizi ve teknolojimizi ileriye taşıyarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Çatalca güvenlik kamera sistemleri olarak yaşanacak herhangi bir sorun sonrasında oluşabilecek her türlü sorumluluğu üzerine alarak sizlerin tüm masrafını karşılamaktadır. Artık aklınızda bir şüphe oluşmadan, mekânın güvenliğinden emin olarak rahat ve huzurlu günler geçirebileceksiniz.

   

  DEVAMINI OKU
 • Çatalca Kamera Fiyatları

  Kamera sistemleri güvenlik ve denetim amacıyla yaygın olarak kullanılan sistemlerdir. Hemen hemen her kurumsal binada ve kalabalık bölgelerde kamera sistemlerine rastlanmaktadır. Korumanız gereken mal değeri arttıkça, ihtiyacınız olan sistem kalitesi de doğru orantılı olarak artacaktır. Teknoloji her konuda olduğu gibi kamera sistemlerinde de etkisini göstermektedir. Dünyaca ünlü pek çok teknoloji markasının güvenlik kamerası modelleri bulunmaktadır. Gelişen son teknolojiyi takip eden bu firmalar, ürünlerinde de aynı teknolojiyi uygulayarak geliştirmeler yapmaktadır. Günümüzde kullanılan kameralar, pek çok fonksiyona sahiptir. İhtiyacınıza göre kamera sistemleri arasında seçim yapabilirsiniz. Çatalca Kamera olarak, güvenlik sistemi konusunda hizmet almak isteyen müşterilerimize gerekli desteği sağlamaktayız. Alanları incelemeye giden uzman ekiplerimiz, projelendirme ve uygun sistem konusunda gerekli bilgiyi sağlamaktadır.

  Genç Kamera ve Güvenlik Sistemleri, İstanbul’un pek çok noktasında hizmet veren bir firmadır. Çatalca’da kamera sistemleri son teknoloji ürünler ile oluşturulmaktadır. Net bir görüntü kalitesi ve kusursuz çalışan bir sistem ile güvenliğinizde herhangi bir açığın bulunması engellenebilir. Geniş alanları etkili bir şekilde görüntülemek için kullanılan hareketli kameralar, gece görüş özelliği ile en karanlık bölgelerde bile görüntü alabilen kızılötesi kameralar teknolojinin sağladığı faydalar arasında sıralanabilir. Sistemin kurulacağı alanın yapısı, ışık yoğunluğu, alan genişliği gibi faktörlerin detaylı incelemesi yapılarak sistemin montajı yapılmaktadır. İç ve dış mekanlardaki tüm montajlarda kör nokta sayısı minimuma inecek şekilde projelendirme yapılır.

  DEVAMINI OKU
Scroll